بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / تجارت پارچه مبلی سلطنتی در تهران

تجارت پارچه مبلی سلطنتی در تهران

پارچه مبلی سلطنتی از گذشته همیشه فروش خوبی داشته و کسانی این پارچه های مبلی را انتخاب میکنند که به دنبال پارچه های لوکس و شیک هستند و خواهان خانه های گران قیمت مخصوصا برای خانه ی عروس .
اما با تمام این محبوبیت های پارچه های مبلی سلطنتی شما باید جنس و بافت این پارچه های مبلی را بدانید و بشناسید و صرفا به زیبایی ظاهری انها دقت نکنید.

پارچه مبلی سلطنتی

 

بافت و جنس پارچه مبلی سلطنتی

تار و پود جنس پارچه سلطنتی از الیاف پلاستیکی و ابریشمی مصنوعی است که به دلیل جنس آن کمتر لکه میگیرد و سریع تمیز میشود و همچنین دیر تر رنگ و رو پریده میشود.نوع دیگر پارچه انتخابی پارچه شانل است که تنوع رنگی بیشتری دارد,بدلیل پرز پارچه طیف زیبایی روی رونگ پارچه نمایان میشود و مبلمان شما بیشتر به چشم می آید.این پارچه ها در مدل های طرح دار و ساده ارائه میشود.نوع پارچه کریستال که جز مرغوب ترین نوع پارچه مبلی می باشد و در مبل های سلطنتی با کیفیت استفاده میشود زیبا ترین طرح های اسلیمی گلدار و ساده را دارد و به نوعی طلاکوب شده مشهور است زیبایی این نوع پارچه با ترکیب چوب راش طلایی زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی منازل بزرگ و اعیانی میدهد.

پارچه مبلی سلطنتی

قیمت انواع پارچه مبلی سلطنتی

این پارچه ها روز به روز پیشرفت چشم گیری میکنند که در دهه ی اخیر سبب هرچه بیشتر شدن خریداران پارچه های مبلی شده اند .
شما میتوانید قیمت این پارچه های مبلی را به سایت های معروف سر بزنید و از قیمت های این پارچه های مبلی مظلع شوید تا بتوانید انتخاب اگاهانه ای داشته باشید .

رنگ بندی و طرح های مختلف پارچه مبلی سلطنتی

یکی از دلایل پیشرفت و فروش خوب این پارچه ها تنوع در رنگ ها و طرح های این پارچه های مبلی است چراکه شما میتوانید به راحتی رنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا