بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / تجارت پارچه مبلی سلطنتی در تهران

تجارت پارچه مبلی سلطنتی در تهران

پارچه مبلی سلطنتی از گذشته همیشه فروش خوبی داشته و کسانی این پارچه های مبلی را انتخاب میکنند که به دنبال پارچه های لوکس و شیک هستند و خواهان خانه های گران قیمت مخصوصا برای خانه ی عروس .
اما با تمام این محبوبیت های پارچه های مبلی سلطنتی شما باید جنس و بافت این پارچه های مبلی را بدانید و بشناسید و صرفا به زیبایی ظاهری انها دقت نکنید.

پارچه مبلی سلطنتی

 

بافت و جنس پارچه مبلی سلطنتی

تار و پود جنس پارچه سلطنتی از الیاف پلاستیکی و ابریشمی مصنوعی است که به دلیل جنس آن کمتر لکه میگیرد و سریع تمیز میشود و همچنین دیر تر رنگ و رو پریده میشود.نوع دیگر پارچه انتخابی پارچه شانل است که تنوع رنگی بیشتری دارد,بدلیل پرز پارچه طیف زیبایی روی رونگ پارچه نمایان میشود و مبلمان شما بیشتر به چشم می آید.این پارچه ها در مدل های طرح دار و ساده ارائه میشود.نوع پارچه کریستال که جز مرغوب ترین نوع پارچه مبلی می باشد و در مبل های سلطنتی با کیفیت استفاده میشود زیبا ترین طرح های اسلیمی گلدار و ساده را دارد و به نوعی طلاکوب شده مشهور است زیبایی این نوع پارچه با ترکیب چوب راش طلایی زیبایی خاصی به دکوراسیون داخلی منازل بزرگ و اعیانی میدهد.

پارچه مبلی سلطنتی

قیمت انواع پارچه مبلی سلطنتی

این پارچه ها روز به روز پیشرفت چشم گیری میکنند که در دهه ی اخیر سبب هرچه بیشتر شدن خریداران پارچه های مبلی شده اند .
شما میتوانید قیمت این پارچه های مبلی را به سایت های معروف سر بزنید و از قیمت های این پارچه های مبلی مظلع شوید تا بتوانید انتخاب اگاهانه ای داشته باشید .

رنگ بندی و طرح های مختلف پارچه مبلی سلطنتی

یکی از دلایل پیشرفت و فروش خوب این پارچه ها تنوع در رنگ ها و طرح های این پارچه های مبلی است چراکه شما میتوانید به راحتی رنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی یزد مرغوب

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می …