بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی پورشه / تجارت پارچه مبلی پورشه در ایران

تجارت پارچه مبلی پورشه در ایران

پارچه مبلی پورشه از زمانی که وارد ایران شد جز محبوب ترین پارچه های مبلی است که از جایگاه خوبی برخوردارند و فروش بسیار خوبی در سطح کشور دارند.
اگر شما فقط یک بار قصد خرید و یا تعویض پارچه های مبلی را داشته باشید متوجه محبوبیت و معروفیت این پارچه های مبلی خواهید شد.
پارچه مبلی پورشه

فروش پارچه مبلی پورشه در ایران

پارچه مبلی پورشه این روزها حسابی مد شده است. تنوع رنگ و طرح آن ها بسیار زیاد است. این پارچه مدرن که بیشتر برای مبلمان های مدرن استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند.

 

پارچه مبلی پورشه

جنس پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه دارای سطح صاف است و ارتفاع پرزها آن بسیار کم است. اما جالب است بدانید که این پارچه های با این که خواب کمی دارند اما سایه روشن های جالبی را روی سطح مبلمان ها پدید می آورند.

 

 

پارچه مبلی پورشه

انواع متنوع پارچه مبلی پورشه

پارچه های پورشه نیز مانند خیلی دیگر از انواع پارچه های رومبلی انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها ساده هستند و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی هستند، همچنین رنگ بندی پارچه های رومبلی پورشه هم بسیار متفاوت است و دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.
بافت این پارچه ها به صورتی است که اغلب از آن ها برای مبلمان های راحتی و مبلمان های مدرن استفاده می شود. این پارچه ها خیلی با مبلمان های کلاسیک جور در نمی آید
شما میتوانید برای خرید این پارچه های مبلی به سایت های معتبر سر بزنید و از فرشگاه های بزرگ برای خرید این پارچه های مبلی استفاده کنید تا مورد اعتماد تر باشند و همچنین تنوع بیشتری داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی مبلی پورشه جزو بهترین پارچه مبلی های موجود در بازار های ایران است. رفته رفته با افزایش قیمت پارچه مبلی ها مردم به پارچه مبلی هایی با قیمت با صرفه و ک