بازرگانی مستر دوک
خانه / چرم پارچه مبلی / تجارت پارچه مبلی چرم در ایران

تجارت پارچه مبلی چرم در ایران

پارچه مبلی چرم از ان دسته پارچه های مبلی است که همیشه محبوبیت زیادی بین خریداران پارچه های مبلی داشته است .
این پارچه های مبلی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و همین کیفیت بالای این پارچه های مبلی سبب پیشرفت در فروش این پارچه های مبلی شده است و با تمام کیفیت بالایی که دارند دارای زیبایی ظاهری زیادی هستند.

پارچه مبلی چرم

 

استحکام پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی از جنس چرم به دلیل اینکه هوا از آن نفوذ نمی کند، گرما و سرما را به راحتی بروز می دهد و احساس چسبندگی و عرق کردن هنگام نشستن بر روی مبل های چرمی به این دلیل می باشد  و همین موضوغ یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پارچه های مبلی است و سبب فروش زیاد انها شده است.

 

پارچه مبلی چرم

 

کاربرد های مختلف پارچه مبلی چرم چیست ؟

نکته دیگری که در رابطه با پارچه مبل از جنس چرم می توان به آن اشاره کرد این است که استفاده از مبل های چرم خانه شما را رسمی تر نشان می دهد که این تماما به سلیقه افراد بستگی دارد. اکثرا از مبل های چرمی درمبلمان اداری شرکت ها و سازمان ها و همچنین برای صندلی اداری مدیریتی استفاده می شود .

 

پارچه مبلی چرم

 

بافت و جنس پارچه مبلی چرم چگونه است ؟

همانطور که میدانید چرم جزء الیاف طبیعی به شمار می آید و استفاده از چرم به عنوان پارچه مبل یکی از آسان ترین و کم دردسر ترین راه ها برای خانم های خانه دار می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر بر روی مبل های چرمی لکه هایی از چربی بریزد امکان پاک کردن آن ها به سادگی نمی باشد و گاهی جای لکه ها بر روی چرم می ماند در صورتی که مواد غذایی غیر چرم و یا آب را به راحتی و با یک دستمال می توان پاک کرد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

چرم پارچه مبلی

فروشگاه اینترنتی چرم پارچه مبلی

چرم پارچه مبلی از لاکچری ترین انواع چرم محسوب می شود که در فروشگاه های …