بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی پورشه / سایت فروش پارچه مبلی پورشه

سایت فروش پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه جز بهترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار تهران است که روز به روز به تعداد خریداران و متقاضیان این پارچه های مبلی افزوده میشود.
این پارچه های مبلی علاوه بر زیبایی ظاهری ای که دارند دارای کیفیت زیادی هم هستند و همچنین با قیمت های مناسبی به فروش میرسند.

پارچه مبلی پورشه

 

 

پارچه مبلی پورشه از چه الیافی ساخته میشوند؟

پارچه مبلی پورشه دارای سطح صاف است و ارتفاع پرزها آن بسیار کم است. اما جالب است بدانید که این پارچه های با این که خواب کمی دارند اما سایه روشن های جالبی را روی سطح مبلمان ها پدید می آورند.
این پارچه مدرن که بیشتر برای رویه کوبی مبلمان های مدرن استفاده می شود، دارای بافتی شبیه پارچه های جیر و یا مخمل است، اما نکته ای که در طراحی این پارچه های مدرن وجود دارد این است که این پارچه ها خواب کمتری دارند، و رد کمتری را به جا می گذارند.

 

پارچه مبلی پورشه

 

کاربرد های متنوع پارچه مبلی پورشه

بافت این پارچه ها به صورتی است که اغلب از آن ها برای مبلمان های راحتی و مبلمان های مدرن استفاده می شود. این پارچه ها خیلی با مبلمان های کلاسیک جور در نمی آید.
پارچه  مبلی پورشه نیز مانند خیلی دیگر از انواع پارچه های رومبلی انواع مختلفی دارند، بعضی از آن ها ساده هستند و بعضی دیگر دارای طرح های مختلفی هستند، همچنین رنگ بندی پارچه های رومبلی پورشه هم بسیار متفاوت است و دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.

 

پارچه رومبلی پورشه

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی

برای خرید این پارچه های مبلی بهتر است به سایت های معتبر سر بزنید و از طریق اینترنت اقدام کنید چون هم راحت تر است و هم با صرفه تر .
شما با خرید این پارچه های مبلی به صورت انلاین در هزینه های اضافی خود صرفه جویی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی پورشه

فروش پارچه مبلی پورشه در بازار تهران

پارچه مبلی پورشه یکی است پارچه مبلی هایی در بازارهای فروش پارچه مبلی است که …