بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / نمایندگی فروش پارچه مبلی سلطنتی

نمایندگی فروش پارچه مبلی سلطنتی

پارچه مبلی سلطنتی از گذشته برای خانه های گران قیمت بوده است و این مبل ها مورد پسند کسانی است که میخواهند خانه ای لوکس و گران داشته باشند.
این مبل ها که معمولا با سایز های بزرگ برای خانه های بزرگ ساخته میشوند محبوبیت زیادی بین مردم و خریداران پارچه رومبلی دارند .

 

پارچه مبلی سلطنتی

 

مدل ها و طرح های مختلف پارچه مبلی سلطنتی

این پارچه ها معمولا پارچه های خیلی شلوغ و با استفاده از پارچه هایی که نقش و نگار زیادی دارند ساخته میشود .
این پارچه ها رنگ ها و طرح های بسیار زیاد و متنوعی دارند که شما میتوانید با استفاده طبق سلیقه و دکوراسیون داخلی خانه خود انها را انتخاب کنید.
موضوعی که مورد محبوبیت بسیاری از مردم است انتخاب این مدل از مبل ها برای جهزیه و خانه ی عروس است چون این مبل ها سبب گران قیمت نشان داده وسایل دیگر خانه و دکوراسیون عروس میشود و به دلیل تنوع بالای این پارچه ها انتخاب انها کار ساده ای نیست.

پارچه مبلی سلطنتی

 

قیمت پارچه مبلی سلطنتی

پارچه مبلی سلطنتی معمولا در بازار با قیمت های بالایی به فروش میرسد چون این پارچه ها به لوکس بودن معروف هستند و همینطور مبل های سلطنتی اما اگر میخواهید هزینه ی کمتری پرداخت کنید و برایتان مقرون به صرفه تر باشد بهتر است فقط پارچه ی رومبلی مبلمان های خود را تعویض و مانند یک مبل جدید با دکوراسیون جدید از ان لذت ببرید.

 

پارچه مبلی سلطنتی

 

بافت پارچه مبلی سلطنتی و شیوه ی تولید این پارچه ها

تارو پود پارچه مبلی سلطنتی و بافت این پارچه ها از الیاف پلاستیکی و ابریشمی مصنوعی هستند و یکی از مزیت های این پارچه ها این است که این پارچه ها کمتر لکه میگیرند و به سریع و راحت تمیز میشوند که این موضوع مورد پسند خیلی از خانم های ایرانی است که اگر زمانی لکه ای روی مبل ریخت به درد سر نیوفتند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا