بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی پورشه / لیست قیمت پارچه مبلی پورشه

لیست قیمت پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی مبلی پورشه جزو بهترین پارچه مبلی های موجود در بازار های ایران است. رفته رفته با افزایش قیمت پارچه مبلی ها مردم به پارچه مبلی  هایی با قیمت با صرفه و کیفیت مطلوب رو میاورند.
در بین پارچه مبلی های موجود در ایران این نوع پارچه مبلی از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار است و علاوه بر آن قیمتی مناسب دارد. به خواطر همین دلایل است که روز به روز بر تعداد خریداران این پارچه مبلی افزوده میشود.

 

پارچه مبلی پورشه

 

پارچه مبلی پورشه از چه جنسی ساخته میشود ؟

پارچه مبلی پورشه جزو پارچه مبلی هایی است که از الیاف کوتاهی ساخته شده است و به این نکته باید توجه کرد با این که خواب کمی دارد اما نقش و سایه روشن های جالی روی مبل به جا میگذارد.
الیاف این پارچه مبلی به طوری ساخته شده است که پستی و بلندی بسیار کمی دارد و هنگام استفاده از آن احساس نرمی زیادی به مصرف کننده میدهد.
طراحی جالب این پارچه مبلی وارداتی مدرن به طوری است که دارای بافتی شبیه به پارچه های جیر و کم پرز است ولی در مقایسه با پارچه های دیگر رد و بسیار کمتری به حای میگذارد.

 

 

پارچه مبلی پورشه

تنوع رنگ بندی و انواع پارچه مبلی پورشه چگونه است؟

یکی از بزرگ ترین مزیت ها و حسن این نوع پارچه مبلی که سبب شده پارچه مبلی پورشه رو نسبت به بقیه ی پارچه مبلی ها متمایز و برتر کند تنوع در رنگ بندی های متنوع آن است.
کارخانه جات تولید این پارچه مبلی روز به روز رنگ های متنوع و بیشتری برای این پارچه مبلی ها تولید میکنند همین باعث میشود که طرفداران این پارچه مبلی همواره رو به افزایش است.
تونع رنگ در این پارچه مبلی باعث شده تا مشتریان این محصول موقع خرید انتخاب گسترده تری برای دیزاین مرتبط با طراحی منزل خود داشته باشند همین امر باعث محبوبیت بیشتر این پارچه نسبت به بقیه ی برند ها شده است.

 

 

پارچه مبلی پورشه

 

 

کاربرد پارچه مبلی پورشه برای خانه های مدرن چیست؟

برای خانه های مدرن و فانتزی بهترین گزینه انتخابی این پارچه مبلی است.
به دلیل تنوع رنگبندی و و ساده بودن آن این پارچه بیشتر برای مبل های راحتی در فضا های مدرن و فانتزی استفاده میشود و اگر دقت کنید اکثر مبل های راحتی از پارچه های ساده استفاده میشوند.دلیل آن هم این است که در خانه های فانتزی مدل پرده ها و دیزاین خونه ساده است و نوع پارجه مبلی هم برای دیزاین برای زیبایی بیشتر باید ساده باشد.
پارچه مبلی پورشه هم برای انواع مبل های راحتی قابل استفاده است و هم برای کوسن ها. علاوه بر این ها در

  • پاف
  • بالشتک
  • جعبه طلا و جواهرات
  • روکش صندلی خودرو
  • تابلو
  • پالتو
  • کیف دوزی

قابل استفاده میباشد.

 

پارچه مبلی پورشه

انواع پارچه  مبلی پورشه

پارچه مبلی پورشه از دو  مبلی پورشه
نوع گلدار و ساده تشکیل شده است که هر دوع آن در مبل های مدرن و شیک مورد استفاده قرار میگیرد و طراحی زیبایی به محیط خانه میدهد.بهترین نوع پارچه مبل پورشه مدل چینی آن است که از نظر قیمت بالاتر از نمونه ایرانی است.

 

 

پارچه رومبلی پورشه

 

 

بهترین جا برای خرید این پارچه مبلی کجا است؟

معمولا فروشگاه های زیادی در بازارهای مختلف وجود دارد که به خرید و فروش این پارچه مبلی مشغول هستند ولی در بین این ها بازار مبل یافت آباد و کلاهدوز معروف تر هستند و بیشتر مشتریان عمده و خرده نیاز پارچه مبلی خود را در این بازارها برطرف می کنند.
اما در بین این ها میتوان این پارچه مبلی را به صورت اینترنتی نیز خریداری کرد که هم از لحاظ مالی نسبت به خرید حضوری به صرفه تر هست و هم در وقت خریداران صرفه جویی میشود و خرید آن ها توسط پیک برای آن ها ارسال میشود. در بین شرکت های فروش اینترنتی پارچه مبلی پورشه شرکت شرکت بازرگانی شانل ضامن کیفیت برای خریداران اینترنتی هست که نسبت به شرکت های فروش دیگر فروششان تضمین شده است.

 

 

پارچه مبلی پورشه

 

مقایسه ی پارچه مبلی پورشه با دیگر پارچه مبلی ها

همانطور که در اول اشاره شد پارچه مبلی پورشه دارای سطحی صاف است و کمترین سایه روشن را در میان دیگر پارچه مبلی ها نظیر مازراتی به جا میگذارد.اگر در انتخاب میان انواع پارچه مبلی ها دچار تردید شدبد پارچه مبلی پورشه میتواند بهترین گذینه باشد.زیرا نسبت به دیگر پارچه ها از کیفیت بسیار بالا تر و قیمتی مناسب تر برخوردار است.تنوع رنگی نیز در این پارچه مبلی میتواند یک مزیت خیلی بزرگ نسبت به بقیه ی پارچه مبلی ها باشد زیرا برای انتخاب و دیزاین داخلی منزل تنوع رنگی متنوع میتواند بسیار مفید باشد.

 

 

 

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی پورشه

فروش پارچه مبلی پورشه در بازار تهران

پارچه مبلی پورشه یکی است پارچه مبلی هایی در بازارهای فروش پارچه مبلی است که …