بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی چرم / خرید عمده پارچه مبلی چرم مرغوب

خرید عمده پارچه مبلی چرم مرغوب

پارچه مبلی چرم یکی از پارچه هایی است که این روز ها بین خریداران پارچه های مبلی محبوبیت زیادی دارد هرچند که این پارچه های مبلی در گذشته میز این محبوبیت را داشتند.
پارچه های مبلی چرم از کیفیت بالایی برخوردارند که این کیفیت بالا و دیگر مزیت های پارچه های مبلی چرم سبب پر طرفدار تر شدن انها شده است و به دلیل فروش بالای این پارچه های مبلی در سطح کشور تولید کننده های انها سعی دارند هر روز تعداد بیتشری از انها ارا تولید و به بازار عرضه کنند.

پارچه مبلی چرم

 

شتشو و تمیز کردن پارچه مبلی چرم چگونه است ؟

تمیز کردن و شستشوی این پارچه های مبلی یکی از مزیت هایی است که سبب محبوبیت این پارچه های مبلی شده است و خیلی از خریداران پارچه های مبلی چرم به همین دلیل است که این پارچه ها را خریداری میکنند و از انها استفاده میکنند.
پارچه های چرم یکی از فوایدی که دارند این است که اگر شما هنگام تلوزیون دیدن و یا فیلم تماشا کردن لکه ای روی انها بریزید نگرانی ای برایتان به وجود نمیاید و با خیال راحت میتوانید با دستمال این پارچه های مبلی را تمیز کنید و لکه را از روی انها پاک کنید.
پارچه های چرم همچنین دارای کیفیت بالایی هستند که شما حتی میتوانید با مراقبت کردن و تمیز کردن مرتب از انها طول عمر این پارچه ها را زیاد تر کنید و سالهای بیشتری از انها استفاده کنید .

 

پارچه مبلی چرم

 

معایب پارچه مبلی چرم چیست؟

یکی از معایبی که این پارچه های چرم دارند و شما را شاید برای خرید مردد کنند حساس بودن این پارچه های مبلی است که شاید با هر جسمی که کمی تیز باشد به پارچه های مبلی چرم اسیب برسد.
پارچه های جرم برای کسانی که حیوان خانگی دارند توصیه نمیشود و بهتر است که این پارچه های مبلی را برای خود انتخاب نکنند چون ممکن است روی انها چنگ بندازند و به راحتی این پارچه های مبلی پاره میشوند .
پارچه های چرم را عموم خریداران نوعروس ها تشکیل میدهند چون برای نو عروس به چند دلیل توصیه میشود یکی از دلایل مزیت این پارچه های مبلی این است که شما به راحتی میتوانید لکه ها را از روی این پارچه های مبلی تمیز کنید تا سالها پارچه هایی نو داشته باشید و به راحتی و بدون درد سر بتوانید انها را پاک کنید.
دومین مزیت این پارچه های مبلی برای نوعروس ها این است که پارچه های چرم علاوه بر اینکه خانه و وسایل خانه ی شما را شیک میکنند و لوکس نشان میدهند سبب گران نشان دادن بقیه وسال خانه ی شما نیز میشوند که خب این موضوع برای خیلی از نوعروس ها اهمیت دارد.
سومین دلیل برای نو  عروس ها این که انهایی که حیوان خانگی ندارند بهتر میتوانند از این پارچه های مبلی مراقبت کنند چون اگر شما بچه ی کوچک نیز داشته باشید انقدر پارچه های چرم ب شما توصیه نمیشود.

 

پارچه مبلی چرم

 

تنوع در رنگ بندی و طرح های پارچه مبلی چرم

این پارچه های مبلی دارای رنگ بندی ها و طرح های متنوعی است که همین تنوع در رنگ بندی های این پارچه های مبلی سبب محبوبیت زیاد پارچه های مبلی چرم شده است .
شما برای خرید این پارچه های مبلی به راحتی میتوانید رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و سبب شیک شدن و لوکس شدن دکوراسیون داخلی و همچنین بقیه وسایل خانه ی شما میشود که همچنین رنگ های پارچه های چرم سبب گران نشان دادن خانه ی شما میشود .
پارچه مبلی چرم از گذشته تا امروز همیشه مورد پسند کسانی بوده که به دنبال خانه هایی شیک و لوکس بودند و همچنین لوکس بودن دکوراپارچه های مبلی مازراتی از بهترین الیاف ساخته میشوند و به بازار عرضه میشوند و محبوبیت زیادی بین مردم و خریداران پارچه های مبلی دارند.
همانطور که میدانید چرم جزء الیاف طبیعی به شمار می آید و استفاده از چرم به عنوان پارچه مبل یکی از آسان ترین و کم دردسر ترین راه ها برای خانم های خانه دار می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که اگر بر روی مبل های چرمی لکه هایی از چربی بریزد امکان پاک کردن آن ها به سادگی نمی باشد و گاهی جای لکه ها بر روی چرم می ماند در صورتی که مواد غذایی غیر چرم و یا آب را به راحتی و با یک دستمال می توان پاک کرد.
یکی ار نکاتی که باید در این پارچه های مبلی رعایت کنید دقت در انتخاب رنگ ها و طرح های این پارچه های مبلی است که با دکوراسیون خانه ی شما همخوانی داشته باشد و ترکیب خوبی شود.

 

پارچه مبل چرم

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی چرم

برای خرید این پارچه های مبلی میتوانید علاوه بر مراجعه به فروشگاه های پارچه های مبلی به سایت های معتبر سر بزنید و برای خرید از طریق روش های اینترنتی اقدام کنید چون این روش هم باصرفه تر است و هم راحت تر.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی چرم

قیمت روز پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم جز محبوب ترین و پر فروش ترین پارچه های مبلی موجود در …