بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید اینترنتی پارچه مبلی ساتن

خرید اینترنتی پارچه مبلی ساتن

پارچه مبلی ساتن از جمله پارچه هایی است که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است و فروش این پارچه های مبلی از گذشته تا این روز ها تغییرات و پیشرفت زیادی داشته.
این افزایش فروش پارچه مبلی ساتن به دلیل بالا بردن کیفیت پارچه های ساتن است و کارخانه های تولید کننده این پارچه های مبلی هر روز کیفیت بهتری از پارچه های ساتن تولید میکنند تا فروششان روز افزون شود.

پارچه مبلی ساتن

 

معایب پارچه مبلی ساتن

کمتر کسی را می بینیم که از پارچه های ساتن به عنوان پارچه مبلی استفاده کند؛ تنها مزیتی که پارچه های ساتن از آن برخوردار هستند تنوع بسیار بالا در طرح و رنگ آن می باشد. از معایت پارچه ساتن می توان به چروک شدن و لک شدن سریع پارچه اشاره کرد. سخت پاک شدن لکه ها از روی پارچه های ساتن کار دردسر سازی است که در صورت بروز  همچین مشکلی حتما ترجیح می دهید پارچه رو مبلی خود را تعویض کنید. پس سعی کنید پارچه ساتن را به عنوان آخرین گزینه در انتخاب پارچه رو مبلی در نظر بگیرید.

 

پارچه مبلی ساتن

 

رنگ بندی متنوع پارچه مبلی ساتن

یکی از مزیت هایی که پارچه مبلی ساتن دارد و سبب پیشرفت و محبوبیت این پارچه های مبلی بین خریداران شده است تنوع در رنگ ها و طرح های پارچه های ساتن است .
شما با انتخاب این پارچه های مبلی دستتان برای تصمیم گیری باز است و هر رنگ از پارچه ای را که مد نظرتان باشد را میتوانید به راحتی انتخاب کنید و با بقیه وسایل دکوراسیون داخلی خانه اتان ست کنید.

 

پارچه مبلی ساتن

 

شستشو و تمیز کردن پارچه مبلی ساتن

این پارچه های مبلی شاید مورد پسند خانم های ایرانی نباشند و انهم مشکل بودن شستشو و تمیز کردن این پارچه های مبلی است که اگر لکه ای روی این پارچه های مبلی بریزد ممکن است شما را به درد سر بیاندازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا