بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید اینترنتی پارچه مبلی کتان به صورت انلاین

خرید اینترنتی پارچه مبلی کتان به صورت انلاین

پارچه مبلی کتان در دهه ی اخیر جایگاه خاصی پیدا کرده است و محبوبیت زیادی در بین خریداران پارچه های مبلی دارد.
این پارچه ها شاید تا چند سال پیش برای بعضی از خریداران نا اشنا بوده و خیلی ها که خواهان خانه های شیک و لوکس هستند انتخابشان این پارچه های مبلی نبوده اما امروزه این تصور غلط بین مردم از بین رفته و همه از مزیت های پارچه مبلی کتان میدانند.

پارچه مبلی کتان

بافت و جنس پارچه مبلی کتان

پارچه کتان معمولا بافت شل‌تری دارد و خیلی راحت‌تر و ظریف‌تر روی مبل قرار می‌گیرد. بخصوص اگر می‌خواهید کاور رومبلی انتخاب کنید این جنس از پارچه می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. اما در سوی دیگر از آنجایی که این نوع پارچه خیلی محکم بافته نمی‌شود، نخ‌های آن کمی حساس‌تر خواهند بود و در نتیجه مراقبت بیشتری نیاز خواهند داشت. بنابراین اگر حیوان خانگی دارید باید مراقب کشیده شدن پنجه‌های او به روی این نوع رومبلی باشید.

پارچه مبلی کتان

 

رنگ هایی که بهتر است در پارچه مبلی کتان استفاده کنید.

تیرگی یا روشنی رنگ پارچه مبلی نیز اهمیت دارد. پارچه‌های تیره‌تر دیرتر کثیفی و آلودگی را نشان می‌دهند این در حالیست که پارچه روشن‌تر سریع‌تر لکه و هر گونه آلودگی را نمایان می‌کند. در چنین شرایطی باید در نظر داشته باشید کدام نوع پارچه مبلی راحت‌تر تمیز می‌شود یا قابل شستشو است. بنابراین اگر می‌خواهید مبل خود را از رنگ روشن انتخاب کنید بهتر است جنس پارچه آن قابل شستشو باشد. برخی مبل‌ها روکش جداگانه دارند و شما می‌توانید هر بار آن را جدا کرده و در ماشین لباسشویی بشویید. بنابراین اگر کودک بازیگوش در خانه دارید و در عین حال می‌خواهید یک پارچه رنگ روشن برای پارچه مبلی انتخاب کنید حتما شستشوی آن را نیز در نظر بگیرید.

 

 

 

بهتر است برای خرید و سفارش این پارچه ها به سایت ها و فروشگاه های معتبر سر بزنید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا