بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید اینترنتی پارچه مبلی بوگاتی

خرید اینترنتی پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی از جمله پارچه های وارداتی معروف و با کیفیت است که خریداران زیادی اولین انتخابشان برای پارچه های مبلی پارچه های بوگاتی است.
بالا بودن کیفیت این پارچه های مبلی مانند پارچه های مازرتی و پورشه است و مانند همین پارچه های مبلی دارای محوبیت زیادی بین مردم و خریداران دارند و سود و فروش خوبی برای فروشنده های این پارچه های مبلی.

پارچه مبلی بوگاتی

محبوبیت پارچه مبلی بوگاتی بین خریداران پارچه های مبلی

پارچه مبلی  بوگاتی یکی دیگر از پارچه مبلی مدرن و لوکس به شمار می رود .
این پارچه ها دارای بهترین الیاف و بهترین جنس بوده و از مرغوبیت عالی ای برخوردار است.
یکی از مزایای آن، طرح مخملی بودن و نرم بودن آن است که به دلیل پرز متوسط ، مبل را به صورت سایه روشن زیبا نشان می دهد .
پارچه مبلی بوگاتی دارای خواب نسبتا کم بوده و طرح زیبایی بر روی پارچه نقش برداشته است که جز طرح ساده و شیک به حساب می آید و کمتر در زمینه طرح های شلوغ محصولی را ارئه می دهد .

 

پارچه مبلی بوگاتی

 

مزیت های پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی یکی دیگر از پارچه مبلی مدرن و شیک به شمار می رود  که جذابیت و کیفیت این پارچه را شاید نتوان در جنس های دیگر یافت در تولید این نوع پارچه ها از بهترین الیافت بکار برده می شود  که از مرغوبیت عالی برخوردار است.

پارچه مبلی بوگاتی

بافت و جنس پارچه مبلی بوگاتی

بافت پارچه  بوگاتی نیز مانند پارچه های پورشه و مازراتی مخملی است پارچه بوگاتی بسار نرم است  که به دلیل پرز متوسط ، مبل را به صورت سایه روشن زیبا نشان می دهد . بوگاتی دارای خواب نسبتا کم بوده و طرح زیبایی بر روی پارچه نقش برداشته است که جز طرح ساده و شیک به حساب می آید و کمتر در دکورهای شلوغ از آن استفاده می شود و مناسب دکوراسیون های مدرن و جوان پسند است و برای مبلمان راحتی، مبلمان ال و مبلمان های تمام پارچه می باشد  که با وجود تنوع رنگ و سادگی که این پارچه دارا است زیبایی دو چندانی به این سبک مبل ها اعطا می کند که نظر همه را به خود جلب می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا