بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / خرید اینترنتی پارچه مبلی کتان

خرید اینترنتی پارچه مبلی کتان

پارچه مبلی کتان در بازار تهران به صورت عمده و خرده به قروش میرسد و این قیمت ها توسط یک سری فروشنده های معتبر تعیین میشوند و به بازار عرضع میشوند.
پارچه مبلی کتان امروزه بسیار لذت بخش بوده و خیلی از خریداران پارچه های مبلی  به این پارچه ها علاقه ی زیادی دارند زیرا این پارچه ها مزیت های زیادی نسبت به بقیه ی پارچه های موجود در بازار دارند که در این متن پارچه مبلی کتان را به صورت کامل توضیح خواهم داد.

پارچه مبلی کتان

بافت و جنس پارچه مبلی کتان

بافت این مدل از پارچه معمولا در بازار بافت شل تری نسبت به پارچه های دیگر دارند و به همین دلیل برای مبل ها و پارچه های مبلی مناسبت تر هستند چون راحت تر و ظریف تر روی مبل ها قرار میگیرند.
اگر میخواهید کاور رومبلی انتخاب کنید بهترین گزینه برای شما این پارچه ها هستند چون به شدت به درد کاور روی مبل میخورند.

پارچه مبلی کتانمعایب پارچه مبلی کتان چیست ؟

این پارچه ها معایب انقدر چشم گیری ندارند که شمارا برای خرید منصرف کنند و یا راضی نباشید از خرید پارچه مبلی خودتان اما یک سری نکات ریز دارند که باید هنگام در حین استفاده از انها رعایت کنید تا طول عمر بالاتری پارچه های شما داشته باشند و مجبور به تعویض دوباره ی انها نباشید.
این نوع از پارچه ها بافت اونقدر محکمی ندارند و مقاوم نیستند پس شما خیلی باید رعایت کنید و اگر حیوان خانگی دارید این پارچه ها به شما پیشنهاد نمیشود.
نخ این پارچه ها کمی حساس هستند و شما باید مراقبت نخ این پارچه ها باشید و بیشتر از انها مراقبت کنید.

 

پارچه مبلی کتان

 

خرید اینترنتی پارچه مبلی کتان

برای راحت شدن و سریع تر شدن کارتان بهتر است این پارچه ها را به صورت خرید اینترنتی انتخاب کنید تا بتوانید طرح های بیشتری از انهارا ببینید و بپسندید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا