بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / فروش عمده پارچه مبلی مکس در بازار

فروش عمده پارچه مبلی مکس در بازار

پارچه مبلی مکس را میوانید به صورت عمده و خرده در بازار خریداری کنید و این پارچه ها در فروشگاه های معتبر زیادی ه فروش میرسند اما توصیه ی ما این است که هرچند که این پارچه ها جز پرطرفدار رین پارچه های مبلی موجود در بازار هستند اما باز هم بهتر است که مزیت ها و معایب پارچه ای که قصد خرید ان را دارید را بدانید تا همه ی نکات برای نگهداری و طول عمر پارچه های مبلی خود را بفهمید این کار به شما کمک میکند تا مجبور نباشید به زودی انها را تعویض کنید.

پارچه مبلی مکس

 

مزیت های پارچه مبلی مکس

پارچه مبلی مکس در بازار تهران از انواع مختلفی از انها موجود است در بازار و شناختن انواع مختلف این پارچه اصلا کار سختی نیست و به راحتی میتوانید انهارا بشناسید و تشخیص دهید و خریداری کنید که من یک سری از مزیت های این پارچه ها را نسبت به پارچه های مبلی دیگر بیان یکنم :
این پارچه ها مانند پارچه های مبلی مازراتی از کیفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند که امروزه همین کییت بالای انها سبب پر طرفدار تر شدن این پارچه ها و مردم زیادی برای همین کیفیت بالا و طول عمر زیاد پارچه های مکس انها را انتخاب میکنند و خریداری میکنند.
این پارچه ها نقاط ریزی بر سطح خود دارند که سبب جذاب شدن این پارچه ها شده است .

 

پارچه مبلی مکس

 

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار

برخلاف تصور خیلی ها که فکر میکنند پارچه های وارداتی با قیمت های بسیار بالایی به فروش میرسند اما اصلا اینچنین نیست بلکه این پارچه ها با قیمت های بسیار مناسب و خوب و مقرون به صرفه در بازار به فروش میرسند.

 

پارچه مبلی مکس

 

رنگ ها و طرح های پارچه مبلی مکس

یکی از دلایل محبوبیت این پارچه ها بین مردم و خریداران همین تنوع زیاد در رنگ ها و طرح های انهاست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع پارچه مبلی مکس

انواع پارچه مبلی مکس را می توان در مراکز فروش سراسر کشور پیدا کرد. صادرات بخشی از پارچه های مبلی تولید شده در ایران به کشورهای خارجی، همواره رواج دارد. در حال ح