بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / فروش فوق العاده پارچه مبلی مخمل

فروش فوق العاده پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار تهران است که روز به روز به تعداد فروش انها افزوده میشود و تجارت بزرگی در ایران دارد.
خرید و فروش این پارچه های مبلی در سطح کشور سعود خوبی داشته است و کارخانجات زیادی به تولید پارچه های مخمل مشغول هستند.

پارچه مبلی مخمل

 

قیمت پارچه مبلی مخمل در بازار

این پارچه های مبلی با قیمت های مناسبی به فروش میرسند که این موضوع هم یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت پارچه های مخمل است .
پارچه های مبلی مخمل همانطور که بیان کردم از کیفیت بالایی برخوردار است و این کیفیت بالا سبب طول عمر بالای این پارچه های مبلی شده است که اگر شما پارچه های مبلی مخمل خریداری کنید سالها میتوانید از این پارچه های مبلی استفاده کنید و مجبور نباشید زود به زود پارچه های مبلی خود را تعویض کنید که این طول عمر بالا سبب با صرفه بودن پارچه های مبلی مخمل است .
پس یعنی هزینه کردن برای این پارچه های مببلی ارزش دارد .

 

 

پارچه مبلی مخمل

نحوه ی نگهداری از پارچه مبلی مخمل چگونه است ؟

تمیز کردن و پاک کردن این پارچه های مبلی انقدر سخت و با درد سر نیست که این موضوع برای خیلی از خانم های ایرانی مهم است مخصوصا تازه عروس ها که اگر لکه ای روی مبلمان ها بریزد نگران پاک کردن ان هستند.
مراقبت از این پارچه های مبلی راحت است و شما میتوانید به راحتی این پارچه ها را تمیز کنید و طول عمر انها را زیاد کنید.
بغیر از قابل شستشو بودن پارچه مبلی، تمیزکردن آن بدون نیاز به لباسشویی نیز اهمیت دارد. شما همیشه نمی‌توانید رومبلی را جدا کرده و داخل لباسشویی بیندازید اما اگر پارچه مبلی شما طوری باشد که بتوانید هر هفته هنگام گردگیری به روی آن دستمال بکشید و خیلی سریع تمیز شود می‌تواند کار شما را راحت‌تر کند.

 

پارچه مبلی مخمل

 

دلایل محبوبیت پارچه مبلی مخمل در ایران چیست ؟

یکی از مهم ترین و برجسته ترین مزایای استفاده از پارچه های مبلی مخمل این است که این نوع پارچه مبلی هیچ گاه از مد نمی افتد و شما همیشه میتوانید ادعا کنید که پارچه های مبلی خانه اتان را جدید  و نو خریداری کرده اید و هیچکس هم متوجه قدیمی بودن انها شود دلیل این موضوع هم تنوع زیاد در طرح و رنگ های استفاده شده برای پارچه مبلی مخمل است.
پارچه های مبلی مخمل در انواع مختلفی تولید می شوند که یکی از آنها پارچه مبلی مخمل نانو است. پارچه مبلی های مخمل نانو نسبت به سایر پارچه های مبلی مقاومت بیشتری را در برابر آلودگی داشته و دیرتر کثیف می شوند و قبل از خرید شما باید حتما نوع این پارچه های مبلی را بدانید تا بتوانید بهتر از انها مراقبت کنید و طول عمر این پارچه ها را بیشتر کنید.

 

پارچه مبلی مخمل

 

قیمت روز پارچه مبلی مخمل

این پارچه های مبلی از کیفیت بالایی برخوردارند که این کیفیت بالا سبب طول عمر بیشتر پارچه های مبلی مخمل میشود و طول عمر بالای پارچه های مخمل هم یکی دیگر از مزیت های انها است که سبب محبوبیت این پارچه های مبلی شده است .
پس با توجه به طول عمر بالای پارچه های مخمل و همچنینن مزیت هایی که دارند و در بالا بیان کردم هزینه کردن برای این پارچه های مبلی ارزش دارد و میتوانید سالها پارچه هایی با کیفیت داشته باشید و مجبور نباشید تا زود به زوذ پارچه های مبلی خود را عوض کنید و پارچه هایی جدید خریداری کنید زیرا این پارچه ها با وجود کیفیت بالایی که دارند سالها برای شما کار میکنند.
قیمت های پارچه های مخمل در بازار تهران متفاوت است و شاید این موضوع را ببینید و تعجب کنید هرچند این تفاوت قیمت ناچیز است و انقدری دیده نیمشود اما باید بدانید که این تفاوت در قیمت انها به دلیل کیفیت و جنس پارچه های مخمل است .

 

پارچه مبلی مخمل

 

مرکز خرید پارچه مبلی مخمل

پارچه مبلی مخمل همانطور که در بالا بیان کردم و ذکر کردم از تنوع زیادی در رنگ بندی برخوردار است که شما برای همین موضوع بهتر است حتما قبل از مراجعه به فروشگاه های پارچه های مبلی به سایت های معتبر سر بزنید و برای خرید بصورت اینترنتی اقدام کنید چون اگر شما پارچه های مبلی خود را به صورتی اینترنتی خریداری کنید راحت تر و بهتر میتوانید تصمیم بگیرید و رنگی که مد نظر دارید را انتخاب کنید.
همچنین یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی و خرید از طریق سایت های اینترنتی این است که شما در هزینه هایتان میتوانید صرفه جویی کنید و از هزینه های اضافی کاسته شود که در نتیجه میتوانند پارچه هایی مقرون به صرفه برای شما باشند و همچتین اگر این پارچه های مبلی را بصورت اینترنتی خریداری کنید و سفارش خود را انجام دهید از طریق پست برایتان ارسال میشود و دیگر نیازی نیست که وقت خود در رفت و امد تلف کنید که به دلیل همین مزیت ها است این روز ها همه به سمت خرید اینترنتی سوق پیدا کرده اند و سفارشات خود را بصورت انلاین انجام میدهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا