بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی چرم / قیمت روز پارچه مبلی چرم

قیمت روز پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم جز محبوب ترین و پر فروش ترین پارچه های مبلی موجود در کشور است .
این فروش بالا به دلیل مزیت هایی است که این نوع از پارچه های مبلی دارند که انها را از بقیه پارچه های مبلی متمایز میکند.
امروزه با پیشرفت های روز به روز در تمامی صنعت ها صنعت پارچه مبلی نیز روز به روز رو به پیشرفت است در بین پارچه مبلی ها پارچه مبلی چرم از پیشرفت چشمگیری داشته.
در این متن این مزیت ها را بیان خواهم کرد تا بتوانید بهتر و راحت تر خرید خود را انجام دهید .

 

چرم پارچه مبلی کامرو

 

 

انواع پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم از دو نوع پارچه مبلی چرم مصنوعی و پارچه مبلی چرم طبیعی ساخته شده.امروزه روش تهییه پارچه مبلی های چرم از چرم حیوانات بسیار راجت تر نسبت به زمان قدیم شده است به طوری که با آسیب کمنر و بهینه تر چرم های بسیار مرغوبی از پوست حیوانات گرفته میشود.تهییه پارچه مبلی چرم مصنوعی نیز رو به پیشرفت است و بسیاری از مردم که توان خرید پارچه مبلی چرم طبیعی را ندارند رو به خرید این پارچه مبلی ها می آورند.از مزیت های پارچه مبلی چرم طراحی زیبا و بسیار شیک آن است که نظر هر خریداری را به انتخاب این پارچه مبلی  برای مبل های راحتی خود چلب میکند.رنگ بندی پارچه مبلی چرم در پارچه های چرم مصنوعی بسیار متنوع اند که خریداران این پارچه مبلی میتوانند رنگ مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده و دیزاین و طراخی بسیار شیکی به منزل خود دهند.دیگر مزیتی که پارچه مبلی چرم دارد که آن را از دیگر پارجه مبلی ها متمایز میکند این است که هر قشری از جامعه میتواند از این پارچه مبلی استفاده کنند و افرادی که از توانایی مالی یالایی برخوردار هستند میتوانند از پارجه مبلی چرم طبیعی و برای اقشار متوسط نیز پارچه مبلی چرم مصنوعی میتواند گزینه ی مناسبی باشد.

 

پارچه مبلی چرم

 

 

روش نگهداری پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم از کیفیت و طول عمری بسیار بالایی برحوردار است که در نمونه های چرم طبیعی آن بیشتر این ملموس است.
این پارچه مبلی اگر درست نگهداری و استفاده شود میتواند سالیان سال در مبل های راحتی مورد استفاده قرار بگیرد.افرادی که این پارچه مبلی را خریداری میکنند باید حتما به  این موضوع توجه داشتبه باشند که روش نگهداری این پارچه مبلی را یاد بگیرند تا بتوانند به خوبی و مدت طولانی از آن استفاده کنند.
در نگهداری پارچه مبلی چرم باید باید به این نکته توجه کرد که این پارچه مبلی در مقابل گرد و غبار بسیار حساس است و به طور منظم باید گرد گیری شود.با تمیز کزدن به موقع و مناسب این پارچه مبلی شما میتوانید به مدت طولانی از آن استافده کنید.
پارچه مبلی چرم بسیار به اجسام تیز حساس است و یک جسم تیز به راحتی میتواند سطح این پارچه مبلی را پاره کند البته در نمونه ی پارچه مبلی چرم نسبت به تیزی مقاومت بیشتری را نشان میدهد تا نمونه ی مصنوعی آن اما باز هم باید در نگهداری آن ها خیلی توجه کرد.
یکی از ویٓژگی های این پارچه مبلی نسبت به پارچه مبلی هایی که جنس مخمل دارند فدرت ضد جذب بودن آن است.به طوری که این پارچه مبلی در مواقع کثیف شدن میتوان با یکی دستمال کشیدن ساده تمیز کزد و نسبت به پارچه مبلی های دیگر بسیار بسیار تمیز کردن آن زاحت تر است.

 

پارچه چرم مبلی

 

نحوه خرید پارچه مبلی چرم

پارچه مبلی چرم یکی از پارچه مبلی هایی است که در خرید آن باید دقت بسیار زیادی به خرج داد تا بد ها موجب ضرر های زیادی نشود.
شناخت پارچه مبلی چرم مصنوعی و طبیعی از هم دیگه کار بسیار سختی نیست در صورتی که اطلاعات کافی داشته باشید.از این رو بسیاری از فروشندگان از این موقعیت استفاده کرده و به خریدارانی که اطلاعات مناسبی ندارند پارچه مبلی چرم مصنوعی را با قیمت بالا و یا به جای پارچه مبلی چرم طبیعی میقروشند.
پارچه مبلی چرم را میتوان به روش های
روش اول روش خرید حضوری است. یکی از روش های خرید پارچه مبلی خرید حضوری از مراکز فروش پارچه مبلی است. که خریداران میتوانند با مراجعه به این بازار ها پارچه مبلی خود را انتخاب کرده و خریداری کنند.
از معروف ترین مراکز خرید پارچه مبلی چرم میتوان به بازار بزرگ دروازه شمیران و بازار عبدل آباد اشاره کرد.
یازار دروازه شمیران یکی از معروف ترین و شیک ترین بازار های فروش پارچه مبلی است که با توجه به منطقه ی آن قیمت پارچه مبلی در آن بسیار بالا بوده و اجناس شیک تری در آن جا به فروش میرسد.معمولا افرادی که از توان بالایی برخوردار هستند و به دنبال خرید پارچه مبلی چرم مصنوعی هستند این بازار میتواند گزینه بسیار خوبی باشد.
در مقابل آن بازار بزرگ عبدل آباد قیمت بسیار مناسبی دارد و در آن جا قشر های دیگر حامعه نیز میتوانند پارچه مبلی هایی با قیمت مناسب تر خریداری کنند.
زوش دیگری که افراد میتوانند با صرف وقت و هزینه ی کمتر پارچه مبلی خود را خریداری کنند روش خرید اینترنتی و غیرحضوری است.
در این روش خریداران میتوانند با مراجعه به سایت ها و کانال معتبر فروش پارچه مبلی و با اطمینان از ضمانت محصولات پارچه مبلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با پیک رایگان درب منزل خود دریافت کنند.

 

 

 

قیمت پارچه مبلی چرم در بازار تهران

این نوع از پارچه های مبلی موجود در بازار همیشه با قیمت های بالایی به فروش میرسند و این قیمت بالا به دلیل همان مزیت ها و همچنین کیفیتی بود که این پارچه ها مبلی داشتند.
اما امروزه تولید کننده ها برای انکه همه ی قشر جامعه بتوانند این پارچه های مبلی را خریداری کنید به تولید پارچه های مبلی چرم مصنوعی پردارختند.
از لحاظ شکل ظاهری با چرم طبیعی تفاوت انجنانی ندارند اما مشا میتوانید با قیمت مناسب تر انها را خریداری کنید .
اگر قصد دارید تا پارچه هایی با قیمت مناسب تر خریداری کنید میتوانید از طریق سایت های اینترنتی و همجنین خرید غیر حضوری هزینه های اضافی را کم کنید تا بتوانید پارچه هایی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید .
علاوه بر صرفه جویی در هزینه خرید اینترنتی در وقت شما نیز صرفه جویی میکند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبل چرم

خرید عمده پارچه مبلی چرم مرغوب

پارچه مبلی چرم یکی از پارچه هایی است که این روز ها بین خریداران پارچه …