بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی گلدار / فروش فوق العاده پارچه مبلی گلدار

فروش فوق العاده پارچه مبلی گلدار

پارچه مبلی گلدار یکی از پارچه مبلی هایی است که اغلب مردم فکر می‌کنند که جزو پارچه مبلی های ارزان و بی‌کیفیت است اما امروزه رفته رفته بر طرفداران این پارچه مبلی افزوده می شود زیرا طراحی شلوغ و جنس آن باعث شده است که طرفداران خوبی را نسبت به خود جلب کنند.
پارچه مبلی گلدار معمولا از الیاف پارچه ساخته می شود و این خود باعث می‌شود که کیفیت و آن بسیار بالا باشد و به مرور زمان کیفیت آن کاسته نشود و شما در طولانی مدت در هزینه های تعویض و یا تعمیر پارچه مبلی خود صرفه جویی کنید.

پارچه مبلی گلدار

خصوصیات پارچه مبلی گلدار

پارچه مبلی گلدار معمولا برای سال ۹۳ مورد استفاده قرار می گیرد و کمتر کسی در مبل راحتی استفاده می کند.طرح های بسیار زیبا و گلهای بسیار شیک و رفته رفته بر طرفداران و خریداران آن افزوده شود و امروزه عده زیادی رو به خرید این پارچه مبلی آورده اند.
تنوع رنگ بندی در پارچه مبلی گلدار زیرا جنس این پارچه مبلی یافت که است و این باعث می شود که بتوان روی آن رنگ های مختلفی را ایجاد کرد و این باعث می شود که دست خریداران در انتخاب رنگ باشد و آنها بتوانند به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند و پارچه مبلی خود را و دیزاین و طراحی منزل خود ست کند.

پارچه مبلی گلدار

ویژگی های پارچه مبلی گلدار

پارچه مبلی گلدار نسبت به دیگر پارچه مبلی آن زیر پارچه مبلی پورشه و بوگاتی دارای طرح های شلوغ و متنوع و جذاب و بسیار زیبایی است که این باعث می شود که نظر طرفداران بسیاری را نسبت به خود جلب کند.
از دیگر ویژگی‌های پارچه مبلی می‌توان به جنس الیاف آن اشاره کرد که جنس آن از دریافت نخ ساخته شده است و این باعث می شود که این پارچه مبلی را به راحتی بتوان مورد شستشو قرار داد و کثیفی ها را از روی آن پاک کرد این خود یکی از ویژگی‌های بسیار مهم پارچه مبلی در میان انواع پارچه مبلی در ایران است.
ویژگی دیگری که این پارچه را نسبت به تمامی پرچم آبی هم متمایز می نامد طراحی گلدار آن است که باعث می‌شود گل های برجسته در این پارچه مبلی نظر بسیاری از خریداران را نسبت به خود جذب کند تا بتوانند از این پارچه مبلی در مبل های سلطنتی و نشیمن خود استفاده کنند و جلوی خونه خود را بسیار شیک و نوستالژیک طراحی کنند

 

پاره مبلی گلدار
روش های خرید پارچه مبلی گلدار

• شما می توانید پارچه مبلی گلدار را به صورت آنلاین و اینترنتی از سایتهای معتبر فروش پارچه مبلی سفارش دهید و به سرعت پیک رایگان درب منزل
•  دریافت نمایید و در صرف وقت و هزینه های بسیار زیاد صرفه جویی نمایید.
• یکی دیگر از روش های خرید این پارچه مبلی روش خرید به صورت حضوری است که شما می توانید با مراجعه به بازارهای بزرگ خرید و فروش پارچه مبلی گلدار مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب کرده و با مشاهده محصول از نزدیک محصول خود را خریداری نمایید.
برای اینکه خرید بهتر و با صرفه تری داشته باشید میتوانید با ما در تماس باشید.

پارچه مبلی گلدار

روش چیدمان دکوراسیون با پارچه مبلی گلدار

روش های چیدمان بسیار زیادی این روز ها وجود دارد که شما میتوانید از این ایده ها برای دکوراسیون های داخلی خانه اتان استفاده منید که یکی از این ایده های محبوب بین معماران داخلی ترکیب پارجه مبلی گلدار با کوسن های ساده است که میتواند زیبایی خانه و مبلمان شما را دو جندان کند و همچنین طرحی جدید است که ممکنه اگر کسی به خانه اتان دعوت شود این ایده جدید را ندیده باشد و برای همه جذابیت داشته باشد.
برای اینکه از ایده های بیشتری استفاده کنید به سایت های معتبر اینترنتی سر بنزید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com