بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / فروشگاه پارچه مبلی درجه یک صادراتی

فروشگاه پارچه مبلی درجه یک صادراتی

فروشگاه پارچه مبلی یکی از بزرگ ترین  عرضه کنندگان پارچه مبل است  به دلیل کیفیت بسیار عالی این محصول صادرات این محصول خیلی زیاد است سالانه پارچه مبلی زیادی از کشور ما صادر می شود که بیشتر این‌ پارچه مبلی ها از جنس ابریشم است .

فروشگاه پارچه مبلی درجه یک صادراتی

اطلاعات فنی در مورد پارچه ایرانی

اطلاعات فنی در مورد پارچه ایرانی

پارچه مبلی در واقع یکی از مهم ترین قسمت های یک مبل است زیبایی مبل به پارچه مبل بستگی دارد و انتخاب درست پارچه مبلی در زیبایی دوام و کیفیت مبل بسیار تاثیر گذار است .

یکی از اطلاعات فنی که باید در خرید پارچه مبلی رعایت کرد این است که توجه داشته باشیم پارچه مبلی شما جنس مقاوم داشته باشد بعد از شست شو آب نرود و کوچک نشود باید توجه داشته باشیم پارچه مبلی پلاستیک نباشد تا بعد شست شو تغییر رنگ ندهد .

باید توجه داشته باشید پارچه مبلی انتخابی شما به راحتی شسته شود و نیاز به خشک شویی نداشته باشد پس از شست شو رنگ پارچه مبلی شما تغییر نکند پارچه مبلی خریداری شده شما زود چروک نشود و پس از استفاده مداوم نپوسد و از بین نرود کیفیت پارچه مبلی یکی از مهم ترین مواردی است .

حتما باید رعایت شود پارچه مبلی اگر از جنس خوب و مقاومی ب خوردار نباشد خیلی زود کپک می زند و ازبین می رود باید توجه داشته باشید که پارچه خریداری شده شما از این گونه جنس ها نباشد.

پارچه مبلی که از جنس مقاوم و درجه یک تولید شده باشد پارچه مبلی است که در برابر حشرات بسیار مقاوم است و از بین نمی رود در برابر سایش مقاوم است اما یکی از اطلاعاتی که باید راجبه پارچه مبلی در جه یک داشته باشید این است که پارچه مبل در جه یک در برابر نور آفتاب ضعف دارد و اگر مدت زمان زیادی در برابر نور آفتاب قرار بگیرد دچار رنگ پریدگی پارچه خواهد شد.

نکته مهمی که قابل ذکر است این است که پارچه مخمل تنها پارچه مبلی است که می توان با خیالی آسوده به خشک شویی سپرد و لکه ها از روی این پارچه به راحتی پاک می شود.

یکی نکات بسیار مهمی که باید در خرید پارچه مبلی در آن دقت داشته باشد این است که پارچه مبلی تان را هم رنگ وسایل خانه تان انتخاب کنید این کار بسیار کمک می کند به زیبا جلوه کردن مبل هایتان طرح مبل هایتان را باید با دقت انتخاب کنید تا به وسایل منزلتان بیایید.

پارچه مبلی کتان یکی از پارچه مبلی های پر طرفدار است که به علت زیبایی و بافت خیلی زیبایی که دارد خریداران زیادی دارد اما در خرید این پارچه باید دقت فراوان داشته باشید یکی از این نکات که باید حتما بدانید این است که پارچه مبلی کتان در برابر کشش اصلا مقاوم نیست.

مراحل تولید پارچه مبلی چگونه است؟

مراحل تولید پارچه مبلی چگونه است؟

مرحله اول برای تولید پارچه مبلی تهیه الیاف مناسب تولید پارچه است می توانید از الیاف طبیعی در تولید پارچه  مبلی خود استفاده کنید مواد اولیه الیاف طبیعی پنبه و پشم گوشفندان است البته در الیاف طبیعی تغییراتی شیمیایی ایجاد می شود تا پارچه مبلی تولید شود‌. 

در تولید پارچه مبلی از انواع الیاف ها استفاده می شود از ابریشم و بافته پیچیده نیز استفاده میشود اگر در پارچه مبلی تولید شده از ابریشم استفاده شود قیمت پارچه مبلی کمی افزایش پیدا می کند اما زیبایی و کیفیت این پارچه دوچندان می شود .

الیاف ابریشمی بسیار زیباست اما به علت قیمت بسیار زیادی که دارد ابریشم خیلی کم در بافت رو مبلی استفاده می شود پس از تولید الیاف الیاف مورد نظر را به نساجی یعنی کار خانه ای که می خواهد رو مبلی را تولید کند می فرستیم الیاف مورد نظر ما به به طرحی دلخواه ما بافته می شود .

بهترین نوع پارچه رو مبلی پارچه ای است که از جنس با دوام و با کیفیت تولید شده باشد بر اثر ریختن مواد غذایی لک نشود و اگر لکه ای روی رو مبلی ریخت به آسانی پاک شود بر اثر هرگونه ضربه و به راحتی پاره نشود .

فروش حد اکثری پارچه مبلی

فروش حد اکثری پارچه مبلی

سود حاصله از فروش پارچه مبلی خیلی خوب است و این به این علت است که بیشتر از خرید مبل خرید رو مبلی انجام می شود هر خانواده وسع مالی زیادی ندارد که بتواند سالانه مبل خود را تعویض کند‌ اما خانواده های بسیار زیادی سالانه برای تغییر دکوراسیون پارچه مبل خود را تعویض می کنند .

تعویض پارچه مبلی بسیار به صرفه تر و بهتر است برای خربداران به همین دلیل خرید پارچه مبلی از خرید خود مبل بسیار ببشتر است پارچه مبلی کتان خیلی زود چروک می شود و از بین می رود باید دقت داشته باشید که پارچه مبلی کتان خیلی زود چروک می شود و نیاز به مراقبت بسیار زیاد دارد .

رنگ پارچه کتان بسیار زیباست به همین دلیل است که مشتریان زیادی دارد اما در برابر لکه و کثیفی اصلا مقاوم نبوده است و خیلی زود لکه می شود این لکه ها به راحتی از بین نمی رود پارچه کتان مخلوط شده با پارچه های دیگر است برای اینکه بتوانید پارجه کتاب با کیفیت تری داشته باشیم باید از کتان خالص استفاده شود .

مرکز پخش پارچه مبلی ارزان

مرکز پخش پارچه مبلی ارزان

مرکز پخش پارچه مبلی ارزان قیمت قطعا کارخانه تولیدی پارچه مبلی است توصیه ما به شما خرید پارچه مبلی به صورت عمده و بدون واسطه از خود کارخانه تولید پارچه است .

خرید کردن پارچه از کارخانه آن باعث می شود تمامی واسطه های میانی از بین برود و شما پارچه مبلی را به قیمت تولید شده خریداری کنید اما باید توجه داشته باشید قیمت پارچه را مهتر از کیفیت پارچه ندانید  زیرا پارچه مبلی یکب از مهم ترین اجزای مبل شماست و اگر از کیفیت کمی برخوردار باشد قطعا در زیبایی و طول عمر مبل تاثیر می گذارد .

برای ارزان بودن پارچه مبلی و فروش بیشتر محصول می توانید از مواد اولیه خام ارزان قیمت استفاده کنید به طور مثال از الیاف ارزان قیمت مانند الیاف طبیعی استفاده کنید با صرفه جویی در مواد اولیه قیمت پارچه مبلی کاهش پیدا می کند و با کاهش قیمت پارچه مبلی خریداران این محصول بیشتر می شود .

خریداران هر محصولی دوست دارند محصول خود را با کیفیت خیلی خوب و ارزان خریداری کنند به همین دلیل توصیه ما به شما این است پارچه مبلی خود را به صورت عمده از خود تولید کننده خریداری کنید تا هم قیمت ارزان تری شامل محصول شما شود و هم کیفیت بالایی داشته باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش عمده پارچه مبلی یزد مرغوب

فروش پارچه مبلی یزد مرغوب به سبب وجود مشتریان زیاد به طور عمده انجام می شود. مراکز متعددی در این زمینه وجود دارد که کار را برای مشتریان بازار ها در کشور مان آسا

پاسخی بگذارید